Září 2007

Jak vzniká závislost na sektě

29. září 2007 v 16:33 Magie a příběhy
Psychický stav obětí sekt a obětí jiných závislostí se nijak neliší. Stejně jako při drogové závislosti začíná všechno i zde fantastickým "šlehem", báječným zážitkem zcela zvláštního druhu. Všechny problémy se najednou zdají vyřešené, osobní vztahy jsou zase v naprostém pořádku, všechny potíže jsou rázem tytam. Podobně jako po první dávce heroinu si konzument i po první návštěvě ve skupině připadá jako v sedmém nebi. "Je to fantastické! Ti lidé jsou všichni bezvadní! A jak jsou všichni milí!" Obět je fascinované, zmatená, nadšená a přesvědčená že už se drápkem zachytila za cípeček věčné spásy.

Abeceda Run

29. září 2007 v 16:14 Magie a příběhy
FEHU, F
(duševní) bohatství
-vlastníš velké vnitřní bohatství, nebuď
tedy sobecká
- usilováním o rovnováhu odkryješ svůj talent
URUZ, U
síla
- využij svou sílu a nedej se vyvést z rovnováhy
- chceš-li být silná, musíš poznat své slabosti

Sen nebo skutečnost?

29. září 2007 v 15:36 Magie a příběhy

STRAŠLIVÝ SEN

Každý den chodím do školy, kterou mám za rohem od našeho domu....Protože se naše škola rekonstruovala chodili jsme do jedné učebny přes půdu...která je dost tajemná...je tam všude prach a hlavně TMA ze které mám děsnou fobii....Jednou jsme tam šli...myslím, že to byl pátek a mě se vysypala taška a tak jsem začala ze země sbírat všechno to učení atd...

Zachránil ji průvan!

29. září 2007 v 15:32 Magie a příběhy
Bylo kolem dvanácté v noci a Hanka ulehala spokojeně do postele. Byla sobota,tak mohla jít spát pozdě. Už skoro spala když jí zazvonil mobil. V rychlosti zjistila,že jí volá kamarádka Lucie. Myslela si,že si z ní dělá legraci,nebo jí chce popřát dobrou noc. Tak či tak,Hanka jí to zvedla.

Procházky v lese se nevyplácí

29. září 2007 v 15:26 Magie a příběhy
smyšlený příběh Jako každý den přišla Alena domů ze školy a sedla si k počítači. Najela na svůj oblíbený chat a okamžitě byla ve svém živlu. Ráda poznávala nové lidi. Ale proto, že byla nesmělá, tak se seznamovala přes internet. Na chatu měla spoustu přátel, které měla velice ráda. Ale dnes to mělo být jinak.Sedla si na chat a šla do plné místnosti. Začala chatovat a najednou jí napsal jeden pěkný kluk.

Punk a jeho styl oblékání

28. září 2007 v 20:31 Hudební koutek
Punk a móda
Punkeři si za svůj hlavní cíl berou hlavně to, že musí šokovat ostatní. Proto není divu když se na punkovém koncertě objeví na oděvu punkerů totalitní ozdoby jako např. hákový kříž.

Prémiérový koncert JUMPING DRUMS v Praze!!

28. září 2007 v 20:16 Hudební koutek

JUMPING DRUMS - 2.10. - Praha, Národní dům na Vinohradech

Jumping DrumsVelký koncert JUMPING DRUMS bude premiérovým vystoupením v Praze. Jumping Drums je svérázná bubenická skupina bubeníka a muzikoterapeuta Ivo Batouška, který svým neutuchajícím elánem vtáhne publikum do své hudby. Občas připoutáni k sedadlům jindy v náladě skákat do výšky a nechat sebou zmítat rozličnými rytmy, se diváci doslova vyřádí při poslechu a sledování energické hry zvuků perkusí, bubínků, bicích souprav, chřestících nástrojů, kong, bong apod. Jumping Drums působí na hudební scéně od roku 2000.

Matt Tuck - info

27. září 2007 v 10:33 Bullet For My Valentine

Matthew "Matt" TuckMiloval si,nemiluješ,lituješ...

26. září 2007 v 22:05 Moje Básničky
Srdce je sbírka
pravdivých bolestí.
Něco v něm hrká
asi slzy neštěstí.

Srdce se láme,
zlomí se na poloviny.
Zdání klame,
tak jako ty u roviny.


Dělení PUNKU

23. září 2007 v 19:09 Hudební koutek
PUNK
Punk je tvrdší styl hudby, rychlejší a rytmický. Název je z angličtiny a znamená něco ve stylu výtržník, nesmysl. Často o pár akordech a jednoduchou melodií, provokativním oblečení a barevnými účesy, zastává hodně názorů. Je to styl hnutí. Dříve zákázanou muzikou. Patří k němu i styl tance a to "Pogo" (dupání do rytmu, kejvání hlavou, máchání rukama). Mísí se s jinými styly:

Jak se dělí METAL

23. září 2007 v 18:55 Hudební koutek
HEAVY METAL
- jeden z nejznámějších stylů na metalové scéně. Hlavním poznávacím znamením heavy metalu je melodičnost a zpěv ve vysokých tóninách. Rychlost taky není zanedbatelná. Zpěv bývá čistý a srozumitelný. Velmi chytlavé refrény převážně ve sborech. Skupiny (Iron Maiden, Helloween, Rage, Stratovarius apod.) Heavy metal je asi nejoblíbenější styl v metalu.

Info

23. září 2007 v 17:58 Bullet For My Valentine
BFMV vznikli v roce 1998 v Waleském Bridgendu ve Velké Británii. Nejdříve hráli jen předělávky od Metallicy a Nirvany a to pod jménem Jeff Killed John.

Heh změna přezdívky - jména,žíš jak chcete =D

23. září 2007 v 17:46 NĚCO O MNĚ =))
Pozor pozor!! =D Rozhodla jsem se,že vyvrátím všem,že jsem emařka.Prostě nejsem a HOTOVO!!! Tágže začínám změnou přezdívky EmoBarunka.Řeknu vám,že si o tom myslím,že je to fakt stupidní přezdívka =D EmoBarunka už prostě neexistuje!!! ='( =D =D A odteďka budu mít prozatím přezdívku,jestli ještě něco nevymyslím,M© Barka-SS- =D tak mi začali říkat kluci ve třídě (to M© jsem si tam přidala pro zpestření =D) a nejspíš mi to zůstane,tak se s tím musím nějak smířit,no!! =D A prosím vás!! PROSÍM!! tenhle blog NENÍ O EMU!! asi se tu budu věnovat víc muzice,ale jako samozřejmě,že tu budou i ostatní věc..ale kapely ještě přibydou a o těch ostatních co tu mám,samozřejmě přibyde ještě taky něco!! chce to jen chvilku času a strpení ;o) tak ztm pp a mějte se hezky...
Vaše M© Barka-SS-

8.Bleskovka

21. září 2007 v 23:01 Bleskovky
1.Jak bylo o prázdninách?
2.Na co jses nejvíce těšila do školy?
3.Jaký předmět máš nejraději?
4.A který naopak nesnášíš?
5.Pls hlásni !-ZDE-! a to pro EmoBarunku a napiš kolikátý to byl hlas.
6.Co chceš na diplom?

Sebepoškozování - foto !!!

20. září 2007 v 21:10 !SEBEPOŠKOZOVÁNÍ!

Sebepoškozování.....

Každý podle mě to zažil......Ať už jako řezání do částí těla nebo jako nadávkami na svou osobu....
Našla sem několik obrázků které mě utěšují v tom že ani já nejsem se svými problémy sama......
Né že bych z toho měla škodolibou radost to ne ale aelspoň vím že nás je víc a že v ''tom'' nejsem sama...
Proto sem udělal novou rubriku a to : , tam můžete psát různý nápady komentáře dotazy poznámky nebo své příběhy.Popřípadě se sem vypsat......Ti kteří napíšou tak o jejich příběhu napíšu článek a dám tam přesně to co mi napsaly do komentářů...Udělám takové jakoby příběhy...

Léčba deprese

20. září 2007 v 21:01 !SEBEPOŠKOZOVÁNÍ!
Deprese zůstává bohužel často nediagnostikovaná (lékaři pátrají více po tělesných chorobách) a nebo je léčená nesprávně (např. nesprávnými léky, nedostatečnými dávkami léků nebo je léčba předčasně ukončena). Optimální léčba deprese se v současné době skládá z kombinace farmakoterapie a psychoterapie.