Červen 2008

Goth pict

30. června 2008 v 12:24 Gothic
noo tak už mám veeeelkou hromadu někde na cd =D tak se mi to nece hledat =D ae aspon něaký co mám v pc vám tu dám =) ... =P
jo srry dyžtak,že neuvádím zdroj,ale už ani newím,z kterýho blogu ty obrázky mám =D

Vznik písničky Heleny

25. června 2008 v 9:23 My Chemical Romance
Ti,kteří singl "Helena" od My Chemical Romance znají,si možná někdy kladli otázky: Proč vznikla ta píseň?Ano,proč vlastně?Chcete to vědět?Všechny vaše otázky budou zodpovězeny.

Článek

25. června 2008 v 9:21 Nevada Tan
Ve svých sonzích "Niemand hört dich" a "Warum nicht?" zpívají tihle rockeři o problémech, které mají mladí ve škole. Co nikdo neví: i raper T:mo byl šikanován spolužáky - a teď zpracoval svůj osobní, smutný příběh do songů...


REDBULL!!!!!!!!!

25. června 2008 v 9:16 Nějaké blbůstky :D :)
MY Dependence!!!!!!!!!
Red Bull je energetický nápoj vyráběný v Rakousku. Sídlem je Red Bull GmbH ve Fuschlu am See (Salcbursko). Původní recept na nápoj Red Bull pochází z Asie a byl později chuťově upraven. Vývoj nápoje probíhal během tříletého období od roku 1984 do roku 1987. Z té doby pochází i positioning produktu "Red Bull revitalizuje tělo i mysl" a slogan "Red Bull vám dává křííídla!" V roce 2006 bylo prodáno přes tři miliardy 250 ml plechovek ve více než 130 zemích[1]. Red Bull se nezaměřuje pouze na prodej energetických nápojů Red Bull Energy Drink a Red Bull Sugarfree, značná část aktivit je také zaměřena do oblasti sportu a kultury.
Složení
Perlivá voda, kofein (32mg/100ml), taurin, glukuronolakton, inositol, vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6 a B12), sacharóza, glukóza, regulátor kyselosti, citrát sodný, aroma, barviva (karamel, riboflavin). Nutriční hodnoty/100 ml: Energetická hodnota 192 kJ (45 kcal), bílkoviny 0g, sacharidy 11,3g, tuky 0g, vláknina 0g, sodík 0,08g
Informace - ZDROJ

Krajíc Chleba

23. června 2008 v 12:08 Hudební koutek

Moooooooooooooooooooooooooc supr kapela z Hulína =) určitě se podívejte! =) jsou prostě NEJ! =) ♥


Linkin Park v Brně

19. června 2008 v 19:02 Linkin Park
(Promotion) Kapela, která se může pyšnit multi-platinovým prodejem svých nahrávek absolvuje v červnu tohoto roku sérii koncertů po Evropě, kde se představí v roli hlavní hvězdy na předních festivalech a také na Velodromu v Brně.
"Naše hudba je průřezem mnoha žánry, křížencem toho, na čem nás šest vyrůstalo," říká kytarista americké skupiny Linkin Park Brad Delson a vlastně tím vystihuje styl, který momentálně jedna z nejpopulárnějších světových kapel hraje. Linkin Park jsou metal, jsou hard rock, jsou rock, ale také alternativní elektronika a hip hop! Jsou momentálně "in" a jejich nahrávky se prodávají v miliónech nosičů. Především jsou pak velmi energickou, mladou a skvělou kapelou, jejíž koncerty patří k tomu nejlepšímu, co lze nyní vidět a slyšet.

linkin park

Závěrečná řeč

18. června 2008 v 23:14 | M©Barka-SS- |  Moe tvorba - do školy -
Vážená paní ředitelko,vážení páni učitelé a paní učitelky,milí žáci.
Tento den před vás předstupujem naposledy.V den plný slz,objetí a slov jako třeba " Určitě se ještě někdy uvidíme.Budeš mi chybět. " .Každý to však překonává po svém.4roky na téhle škole uběhly jako voda a taky byly plné různých zážitků.Určitě si všichni z nás,9.B,pamatujeme na první okamžiky,kdy jsme vstoupili do třídy,plní myšlenek jaká bude naše třída.Myslíme,že skutečnost předešla očekávání nás všech.Hlavně potom seznamovací výlet,který určitě byl jedna z hlavních událostí.Vlastně nám pomohl se vzájemně poznat.Naše povídání o uplynulém dnu v postelích a to v době,kdy se už mělo dávno spát,nebo svícení lampičkami,jenž jsme vždy zhasli,při uslyšení kroků našeho učitele.Málokdo se při vybavení téhle vzpomínky,dokáže nezasmát,i když ted nám moc do smíchu není.Ale dost toho smutku.Chceme vás naší závěrečnou řečí seznámit,co všechno se v naší třídě dělo a né vás přece rozplakat.

Kdybych byla,byla bych....

18. června 2008 v 16:22 NĚCO O MNĚ =))
Kdybych byla ovoce, byla bych... meloun
Kdybych byla barva, byla bych... černá
Kdybych byla zvíře, byla bych... tygr
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych... mixér =D
Kdybych byla kniha, byla bych... Tři holčičky na římse
Kdybych byla oblečení, byla bych...tričko
Kdybych byla šperk, byla bych...stříbrný prsten
Kdybych byla věc, byla bych... náramek ruce mé blízké osoby
Kdybych byla element, byla bych... voda
Kdybych byla strom, byla bych... kaštan
Kdybych byla nápoj, byla bych... kofola
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych... pistáciová
Kdybych byla člověk, byla bych...ochotná pomáhat druhým ke štěstí
Kdybych byla planeta, byla bych... Venuše
Kdybych byla hmyz, byla bych... komár
Kdybych byla veřejný dopravní prostředek, byla bych... porsche =D
Kdybych byla písnička, byla bych... Faint (Linkin Park)
Kdybych byla film, byla bych... Pearl Harbor
Kdybych byla roční období, byla bych... léto
Kdybych byla květina, byla bych... černá růže